Тема об’єднання церков може вивести Бойка в другий тур президентських виборів, – Ігор Лапін

Тема об’єднання української церкви довкола Київського чи Московського патріархату перед виборами буде «мусолитися» політтехнологами. У такий спосіб у топ-спікери виходитимуть ті, хто буде відстоювати кожну з позицій.

Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловив народний депутат України Ігор Лапін.

«Не потрібно бути великим стратегом для того, щоб розуміти, що тема української церкви буде дуже потужною і доволі сильно гратиме в контексті, який можуть використати політтехнологи. Тема української і російської церков «мусолитиметься» політтехнологами, таким чином в топ-спікери будуть виходити ті, хто про це говоритимуть», – переконаний Ігор Лапін.

Він переконаний, що в контексті президентських виборів тема об’єднаної української церкви довкола Московського патріархату може бути шансом Юрія Бойка вийти в другий тур президентської кампанії.

«Тобто я вважаю, що це питання буде використовуватися. До виборів ще далеко, але політтехнологи обов’язково це використають. І на цьому можна дуже вдало зіграти», – підкреслив народний депутат.

Окрім цього він прокоментував ситуацію із закритою зустріччю Президента України з членами Кабінету Міністрів.

«Про те, що хтось щось говорив, можуть казати лише люди, які були присутні там. Про те, що нам потрібно працювати разом, я думаю, вже всі зрозуміли. Вчора в ЗМІ запевняли, що будуть дострокові парламентські вибори, але сьогодні зранку вже кажуть, що про все домовились», – розповів парламентар.

Пан Лапін переконаний, що ця тема розігрується у контексті того, чи будуть дострокові парламентські вибори.

«Ще раз наголошую: країна входить у період виборів. Тому зараз будуть розігруватися різні ситуації. У даному випадку я це розцінюю як можливість залагодити протистояння між топ-чиновниками. Це відбувається саме на таких зустрічах», – переконує нардеп.

Залишити відповідь