На Волині реконструюють 53 приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

У рамках реалізації першої та другої фаз субпроекту Світового банку на Волині проведуть реконструкцію 53 приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Як повідомила консультант з управління субпроектом Світового банку Марія Адамчук  під час наради робочої групи з реалізації субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області», наразі команда працює над підготовкою документів для проведення чергового тендеру на закупівлю обладнання для медичних закладів вторинного та третинного рівня. Процес перебуває на завершальному етапі. На початку ж травня оголосять тендер.

За словами Марії Адамчук, кількість об’єктів першої та другої фази ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на сьогодні становить 53. Всі вони перебувають на різних етапах підготовки проектно-кошторисної документації. Об’єкти, на яких узагалі не початі ці роботи, до згаданого вище переліку не включили.

Залишити відповідь