Нардеп Ігор Лапін оприлюднив звіт за перший квартал 2018 року

Звіт опублікував у мережі Фейсбук і зазначив “обіцяв звітувати”.

Народний депутат Ігор Лапін відвідав всі засідання Верховної Ради у І кварталі 2018 року. Також Лапін був присутній на всіх засіданнях комітету  з питань правової політики та правосуддя та Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, де він є першим заступником голови.

Є напрацювання і в законотворчій роботі – Ігор Лапін за І квартал цього року подав проект закону №7507 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо зміни територіальної підсудності в окремих кримінальних провадженнях в умовах агресії Російської Федерації). Окрім того є співініціаторм ще 4 законопроектів.

За звітній період народний обранець подав 4 депутатські запити, розглянув 193 звернення та 104 звернень було направлено нардепом.

Згідно Закону України, Ігор Лапін проводить особистий прийом громадян – 3 прийоми було в звітному кварталі.

В звіті Лапін також вказав і участь в круглих столах. Так, парламентар був на обговорені питань щодо права військовослужбовців на справедливий суд; на засіданні комітету, де розглядалось питання щодо вдосконалення судово-експертної  діяльності в Україні у контексті судової реформи. Також був учасником круглого столу на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту». Нагадаємо, що питання захисту прав військових та реформування сфери судової експертизи в числі пріоритетних в роботі Ігоря Лапіна.

Народний депутат активно доносить свою думку та розповідає про діяльність в ефірах телеканалів та в ЗМІ – 57 виступів на ТВ та більше 114 інтерв’ю та статей в газетах та інтернет-ЗМІ

Залишити відповідь