У “ПортCity” в Луцьку евакуювали відвідувачів: в одному з кафе пожежа

У середу, 11 квітня, ввечері у торгово-розважального центру «ПортСity» загорілася фритюрниця фаст-фуду “Крила”.

Загоряння загасили власними силами за лічені хвилини – запевнили в адміністрації закладу, йдеться на сайті Волинь24

“В зоні кухні фаст-фуду «Крила» відбулося займання фритюрниці. Служба експлуатації та охорони спрацювали миттєво згідно протипожежних інструкцій. Займання ліквідували за чотири хвилини” – запевнили у прес-службі закладу.

“В наслідок події в ТРЦ ПортCity спрацювала система протипожежної захисту, зокрема, система пожежної сигналізації та оповіщення, система автоматичного розподілу будівлі на безпечні сектори за допомогою пожежних штор та воріт” – йдеться у повідомленні ПортСіті.

“Оперативно відбулася основна евакуація гостей торгово-розважального центру та співробітників. Однак, змушені визнати, що працівники орендарів всупереч можливій небезпеці для власного життя не бажають покидати робочих місць під час евакуації швидко, або вважають це «фейком». Тож у майбутньому адміністрацією ТРЦ буде проведена відповідна робота з орендарями” – кажуть у прес-службі.

“Наразі в ПортCity – безпечно, а сьогоднішній інцидент ще раз довів, що в разі надзвичайних ситуацій у торгово-розважальному центрі усі протипожежні системи працюють на найвищому рівні” – додають там.

“ТРЦ зачинений для відвідувачів. Працівники орендарів можуть повернутися за декий час , аби закрити усі робочі процеси. Завтра, у четвер, 12 квітня, ПортCity працюватиме в звичному режимі з 10 ранку” – інформують у ТРЦ.

Залишити відповідь