Майже на 10 млн грн власники нерухомості поповнили волинський бюджет

Власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, у січні- березні 2018 року сплатили до бюджетів громад 9,9 мільйона гривень податку на майно.

Ця сума перевищує аналогічні показники першого кварталу 2017 року на 59,2 відсотка, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

“Щороку надходження податку на нерухомість як складової податку на майно зростають. Тобто, громади отримують більший фінансовий ресурс для своєї діяльності. Це свідчить про належну якість адміністрування цього платежу фахівцями ДФС та достатню увагу керівників місцевої влади до питання залучення податкових надходжень до бюджету”, – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нині найбільші суми надходжень сплачують до бюджетів громад юридичні особи – власники нерухомого майна. Згодом, у другому півріччі, закон передбачає сплату податку тими громадянами, які мають у власності “зайві” квадратні метри житла. Важливо, що чимало волинян, які знають про необхідність перерахувати податок на нерухомість, вже сплачують податок.

Як свідчить аналітика, на території окремих районів Волині показники сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за підсумками першого кварталу цього року зросли у кілька разів проти попереднього року.

Залишити відповідь