Директор луцького ЦНАПу розповіла про переваги та недоліки ІD-картки

ID-картка – це звичайний пластиковий документ, де, крім візуальної інформації, ще вноситься інформація на електронний чіп.

Про це у програмі телеканалу “Нова Волинь” розповіла директор Центру надання адміністративних послуг Лариса Карп′як, повідомляє Конкурент

“Цей документ є більш захищеним, ніж паспорти-книжечки. На карту вноситься інформація щодо назви держави, ПІП власника українською мовою і латиницею, дата народження, місце народження, дані щодо актів цивільного стану, відбитки пальців. Буде внесений електронний цифровий підпис”, – розповіла вона.

Як пояснила Лариса Карпяк, станом на сьогодні банки мають можливість зчитування ID-карток, в перспективі планують, що завдяки таким документам буде створений Єдиний демографічний реєстр. А це дозволить ідентифіковувати особу в різних державних інституціях, спростить замовлення електронних послуг і, можливо, проведення виборів.

Зі слів чиновниці, недолікий в таких карток єдиний – поки не всі державні інституцію можуть зчитувати інформацію з ID-карток, тому треба зі собою носити витяг про реєстрацію місця проживання або довідку.

Залишити відповідь