Місцеві бюджети Волині отримали надходження на понад 857 млн грн

Місцеві громади Волині отримали в розпорядження на 26,3 % більше надходжень.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

У першому кварталі 2018 року до місцевих бюджетів Волині сплатили 857,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Тож протягом трьох місяців цього року територіальні громади отримали в розпорядження на 178,3 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

“Нинішня тенденція росту сплати податків повинна стати закономірним явищем протягом усього фінансового року. Ми очікуємо, що наша позиція в питанні детінізації економіки, особливо ринку праці, і надалі матиме підтримку представників органів місцевого самоврядування. Спільні зусилля усіх контролюючих структур та відповідальна позиція бізнесу – це бюджетні надходження для вирішення нагальних питань життєдіяльності громад”, – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Легальне працевлаштування, офіційна держреєстрація підприємництва та впорядкування земельних відносин – це три пріоритетні завдання для усіх гілок влади, від якості вирішення яких безпосередньо залежить фінансовий успіх громад.

Залишити відповідь