Андрій Рева повідомив, коли військові отримають підвищені пенсії

Міністерство соцполітики завершить процес перерахунку пенсій для військовослужбовців до 30 квітня.

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева, передає Depo.ua.

“Маємо завершити процес (перерахунку і виплати вже перерахованих пенсій військовим – ред.) до 30 квітня і ми його завершимо. Ми візьмемо на жорсткий контроль проблемні точки, і процес перерахунку і виплати пенсій буде протягом цього місяця”, – сказав він.

Міністр зазначив, що на сьогодні максимальна пенсія становить 13730 грн.

“У нас є 544 тисяціпенсіонерів-силовиків. Пенсії перераховані 356 тисячам людей, виплачені – 315 тисячам і до 25 квітня всі повинні отримати підвищену пенсію”, – додав він.

Водночас віце-прем’єр Павло Розенко заявив про персональну відповідальність керівників силових відомств та обласних управлінь Пенсійного фонду України у разі невчасного подання та оброблення документів, необхідних для здійснення перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.

За словами Розенка, станом на сьогодні в повному обсязі надійшли довідки про перерахунок пенсій фактично лише від Національної гвардії України, від Міністерства оборони – 99%, від МВС – 97%.

Найменше довідок про перерахунок пенсій надійшло від СБУ, Мінінфраструктури, Мін’юсту та Управління Держохорони.

“Таким чином, сьогодні з 544 тисяч військових пенсіонерів, які потребують перерахунку пенсій, ми маємо довідки лише для близько 500 тисяч пенсіонерів. Є певні питання і щодо пришвидшення роботи обласних управлінь Пенсійного фонду, адже станом на сьогодні оброблено лише біля 72% тих довідок, які вже надані”, – зазначив він.

Залишити відповідь