Прокурор Волинської області пояснив, чому громаді не повернули «бурштинову» землю біля Маневич

Прокурор Волинської області Максим Киричук розповів, чому правоохоронці не змогли виграти суд щодо скасування дозволів на передачу майже 200 гектарів земель поблизу Маневич у «приватні» руки.

Про це йшлося під час сесії Волиньради 4 квітня, пише ВолиньPost

Питання стосовно ситуації із землями поблизу Маневич підняла Людмила Кирда. Депутат пригадала про інформацію в ЗМІ, за якою майже 200 га земель за межами Маневич роздали людям, а згодом ці землі дивним чином через сумнівну фірму опинилися в руках скандального львівського бізнесмена. Тому депутат спитала, які наслідки розслідування у цій справі та як діяла прокуратура.

Киричук зауважив, що нотаріуси перевірили усі дозволи на передачу земель і вони дійсно були підписані людьми. Мовляв, когось із людей ошукали, когось просто попросили підписати, комусь пропонували певні кошти. Тож зрештою, щодо цього прокуратура не змогла «зачепитися».

«В загальному це було законно», – додав прокурор. Він також розповів, що правоохоронці зверталися до господарського суду щодо скасування дозволів, однак цього зробити не змогли. Позиція прокуратури, зокрема, ґрунтувалася на відсутності технічної документації у підприємства, яке здійснювало купівлю землі у людей.

Однак у ході засідання суду надали ці документи, «перекресливши» позицію прокуратури. Опісля в апеляційну інстанцію правоохоронці не зверталися.

Залишити відповідь