Депутати Волиньради просять прокуратуру розглянути скандальні рішення Луцькради

Депутати Волиньради просять обласну прокуратуру перевірити скандальні рішення Луцької міськради та виконкому про виділення земельної ділянки та рішення про підняття тарифу на засоби зовнішньої реклами у Луцьку. Про це йшлось сьогодні, 4 квітня, під час сесії Волинської обласної ради.

Під час сесії слово взяв позафракційний депутат обласної ради Сергій Слабенко, який адресував запит до прокурора Волинської області Максима Киричука, пише Волинська Правда

«Мій запит об’єднує декілька рішень, які приймали у Луцькій міській раді», – заявив обранець громади.

Слабенко звернув увагу присутніх на скандальне рішення депутатів Луцької міської ради про виділення землі під багатоквартирні забудови за адресами Вороніхіна, 37 та Рівненській, 119.

«Це питання постало дуже гостро», – заявив він.

Згодом депутат звернув увагу на рішення виконкому міської ради про підняття тарифу на розміщення засобів зовнішньої реклами у місті Луцьку.

«Процедура прийняття таких рішень чітко виписана законом. Прокуратура, діючи в інтересах держави, повинна брати участь у вирішенні таких питань. В такій ситуації в суд ідуть депутати, громадські активісти, а прокуратура стоїть осторонь. Хай прокуратора попрацює і винесе відповідне рішення», – заявив Слабенко.

Депутати підтримали запит колеги голосуванням. «За» проголосували 52 депутати.

Залишити відповідь