Близько 500 камер спостереження хочуть поставити на Волині

На Волині правоохоронці просять встановити 131 пункт відеонагляду.

Для втілення цієї ідеї вони пропонують сприяння та фінансування в обласної влади. Про це стало відомо 2 квітня, під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, – пише Волинська правда.

Про ідею з встановленням систем відеонагляду розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника Головного управління поліції Волинської області Сергій Козак.

«З урахуванням вимог двадцять першого століття, нам дуже необхідні сучасні камери спостереження», – заявив він.

За словами Козака, полісмени планують облаштувати 131 відео-вузол, де буде встановлено близько 500 відеокамер. Наразі основна проблема в реалізації цієї ідеї – фінансування. Зокрема, фірма з Маріуполя може встановити систему відеонагляду за 49 мільйонів гривень, а столична фірма – за 32 мільйони.

Полісмен уточнив, що схожі системи відеонагляду діють в багатьох регіонах і дають свої результати.

Депутат Костянтин Зінкевич, зауважив, що такі новації потрібно впроваджувати поетапно, адже вони потребують значних інвестицій. «Ці камери нам потрібні кров з носа», – резюмував Сергій Козак.

У підсумку, депутати підтримали ініціативу правоохоронців. Комісія рекомендувала розробити програму встановлення відеонагляду на умовах співфінансування. Питання щодо встановлення системи відеонагляду заслухають на сесії обласної ради, яка відбудеться 4 квітня.

Залишити відповідь