Активісти кличуть лучан допомогти у акції для бійців у Вербну неділю

Активісти закликають лучан доєднатися до щорічної благодійної акції “Вербу купляю – перемогу наближаю”, яку проводить ГФ “Самооборона Волині”.

Про це написала Юлія Ютовець на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

“Війна триває, потреби та дзвінки з фронту нікуди не зникли… Нам і далі потрібно працювати та допомагати нашим бійцям які нас захищають. Тому у Вербне неділю, 1 квітня, на театральному майданя біля Свято-Троїцького кафедрального собору самооборонівці будуть проводити щорічну акцією «Вербу купляю – перемогу наближаю», – написла Юлія в чвоєму дописі.

“Ми просимо вас прийти та взяти участь в цій акції. Минулого року ми за допомогою такої акції зібрали не малу суму – 8 тис грн. На Театральній майдані ми будемо з 7.00 ранку, нам потрібно ваша допомога та підтримка.
А ще дуже просимо попри погодні умови, напередодні допомогти заготовити вербу. Чекаємо небайдужих українців у п’ятницю 30 березня о 17.00 біля штабу Самооборони (Перемоги 14), займе це біля 3 годин, а користь буде дуже велика.
P. S. Сьогодні ми побували в не зовсім “комфортних” місцях у пошуках верби… Але все таки ми її знайшли”, – додає активістка.

Залишити відповідь