Ігор Лапін про арешт Надії Савченко: “Ми воювали на Сході за те, щоб тут було мирно”

Про це народний депутат сказав, коментуючи голосування за зняття депутатської недоторканності, дозвіл затримати та арештувати народного депутата Надії Савченко, йдеться на сайті Ігоря  Лапіна

“Ми йшли на вибори і обіцяли голосувати за зняття депутатської недоторканності. І я проголосую “за”. Будучи твоїм побратимом, і даючи тобі можливість довести те, що ти сказала в ЗМІ, що це твоя спецоперація”, – звернувся з трибуни Ігор Лапін.

Парламентар пояснив, що рішення голосувати приймав не лише під впливом відео, яке показували під час виступу Генерального прокурова у парламенті. Була можливість проаналізувати інформацію 8-го полку спецназу, керівництва СБУ та ГПУ. Розмовляли з побратимами з “Айдару”. Свою невинуватість Савченко може доводити в суді, або спростовувати звинувачення.

В одному з ефірів нардеп уточнив, що воювали на Сході для того, щоб на іншій території було мирно. А щоб суспільство не робило суб’єктивних висновків і порівнянь, треба розуміти, що якщо людина поводить себе як герой в 2014 році, то це їй не дає індульгенцію в 2018.

Нагадаємо, Ігор Лапін – побратим Савченко, він командир 2-ї штурмової роти «Захід» батальйону «Айдар», доброволець як і Надія Савченко.

Верховна Рада України, 22 березня, підтримала подання Генерального прокурора України про зняття депутатської недоторканності, дозвіл на затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Генеральна прокуратура підозрює її в скоєнні низки злочинів проти основ національної безпеки. Суд ухвалив рішення, про взяття під варту Надії Савченко строком на 59 діб – до 20 травня – без права внесення застави

Залишити відповідь