Новий очільник Волинської ОДА хоче продовжувати працювати із Володимиром Гунчиком

Новий очільник Волинської ОДА Олександр Савченко хоче продовжувати працювати із колишнім очільником Володимиром Гунчиком.

Про це він заявив під час оперативної наради 26 березня, повідомляє ВолиньPost.

«За ті 1,5 року, які ми тут проведемо, я такого досвіду, як Володимир Петрович, ніколи не досягну», – сказав Савченко. Опісля він додав, що бачить у залі багатьох молодих і багатьох сивочолих посадовців. За його словами, «молодість завжди задорна», але завжди перемагає старість.

Опісля він додав, що разом із Гунчиком складає тандем, Президенту вирішувати, кого призначати. «Із Володимиром Петровичем, я надіюся, ми будемо працювати», – додав Савченко. Він, мовляв, поки не готовий сказати, у якій ролі «в плоть до того, що це може бути «голова старійшин».

«Тому я не повинен десь чути критики в його адресу. В мою адресу критикуйте, скільки побажаєте», – підсумував Савченко. Далі він передав слово Гунчку. Той зауважив, що є частиною команди Президента і готовий працювати над завданнями, які той поставив. Тож Гунчик зауважив, що його завданням є зробити так, аби Савченко максимально швидко та ефективно увійшов у команду на Волині.

Залишити відповідь