Верховна Рада підтримала вставновлення єдиного порядку присвоєння адреси об’єктам будівництва (інфографіка)

Верховна Рада України 22 березня прийняла у першому читанні проект Закону України №7085 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування», який передбачає встановлення порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, а також запровадження компенсації ризиків за результатами роботи відповідальних виконавців будівельних робіт – архітекторів, інженерів-проектувальників, експертів та інженерів з технічного нагляду.

Про це повідомляє Budport.

Відповідне рішення підтримали 249 депутатів.

Цей законопроект передбачає запровадження страхування відповідальності виконавців будівельних робіт. Це потрібно для мінімізації ризиків та охорони майнових та особистих інтересів споживачів.  В Мінрегіоні коментують, що страхування професійної діяльності у будівництві дозволить захистити права та інтереси вкладників та інших учасників будівництва, мінімізувати ризики та посилити відповідальність виконавців робіт і підвищити якість проектування в будівництві.

Проект Закону був розроблений Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

На думку міністра регіонального розвитку та будівництва Геннадія Зубка, внесення змін до сфери містобудування врегульовує ліцензування господарської діяльності з будівництва об’єктів з середніми та значними наслідками, сприятиме підвищенню України в рейтингу «Ведення бізнесу». Крім того дерегулює господарську діяльність у будівництві.

 

 

 

Залишити відповідь