СНУ виграв ґрант на обладнання для реабілітації

Spread the love

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки здобув перемогу та отримав 550 тис. грн грантових коштів на закупівлю фізіотерапевтичного обладнання.

Проц це йдеться в повідомленні прес-служби СНУ.

6 березня ректор СНУ Ігор Коцан і Надзвичайний та Повноважний Послом Чеської Республіки в Україні Радек Матула підписали угоду про фінансування проекту “Покращення реабілітаційно-методичного процесу шляхом модернізації фізіотерапевтичного обладнання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки”, – повідомляє прес-служба університету.

У рамках грантового проекту планується закупити обладнання для підготовки фахівців за спеціальностями, які переведені до галузі знань “Охорона здоров’я”. Участь у цьому проекті дасть можливість залучати на безоплатній основі хворих відповідного профілю для проведення реабілітаційних заходів, що дозволить підвищити рівень професійних навичок студентів; збільшити частку практичних занять; дасть змогу лікувально-медичним закладам використовувати обладнання в разі відсутності подібного на їх базі; сприятиме підвищенню рівня надання реабілітаційної допомоги населенню Волинської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.