«Укропівська» влада не вирішить належним чином питання Старого ринку, – експерт

На думку експерта ГО «Центр розвитку урядування» Сергія Григоренка, влада Луцька не вирішить належним чином проблему Старого ринку.

Про це йшлося 7 березня під час публічної консультації щодо розташування ринку в історичній частині Луцька, повідомляє ВолиньPost.

Григоренко розповів, що питання цього ринку не є настільки актуальним, як про це заявляє радник Ігор Поліщук, адже насправді у Луцьку є більш проблемні ринки. Це зокрема автомобільний ринок на Єршова, де підприємці не сплачують за оренду територій. Крім того, там є проблеми з інфраструктурою.

А лучан, на думку експерта, цікавлять більше питання війни, медицина, робочі місця. Проте ті проблеми, які є, треба вирішувати у трикутнику «влада-обспоживспілка-підприємці», оскільки спілці належить багато майна на території Старого ринку, комунікації, підстанції тощо. Він пояснив, чому попередня влада не робила різких кроків щодо Старого ринку і не відмовляла у продовженні оренди.

«Пішовши на конфлікт з облспоживспілкою влада могла б нарізати прямокутні клаптики між цими спорудами», – розповів Григоренко. Він розкритикував дії укропівців у міській раді.

«Дерибан землі хай влада припинить, те що вони показали на останній сесії. Ця влада не вирішить це питання, тому що ми бачимо як вона вирішує питання з рекламістами. Вони будуть тиснути, виганяти підприємців і справа дійде в суди і буде громадський спротив», – додав Григоренко.

2 коментарів

  1. Філюк сказав:

    Полішука можуть і посадити в майбутньому..Рушать Луцьк,і так уже всі на заробітках,це розруха а не міськвлада.

  2. Лучанин сказав:

    Ця влада не в змозі звільнити Автостоянку на Старому базарі.а ще хоче керувати містом. Вони тільки землю вміють ділити на сходняках

Залишити відповідь