На Волині 3 мільйонери відзвітувались про доходи

За 2017-ий рік у трьох волинян дохід «перевалив» за мільйон гривень. Вона задекларували його. Один з них, прозвітувався про 6,9 мільйона гривень минулорічних доходів від продажу майна. Оскільки такий дохід оподатковується то, бюджет додатково отримає 447.9 тисяч гривень.

«Незалежно від суми декларованих доходів усім громадянам, котрі відвідують Центри обслуговування платників з тим, щоб виконати  конституційний обов’язок і подати річну декларацію про майновий стан і доходи, створено належні умови», – повідмляють в ГУ ДФС у Волинській області.

Начальник головного управління державної фіскальної служби Світлана Савчук закликає громадян не зволікати з поданням декларації. І нагадує, що чесне і добровільне декларування доходів – це шлях до стандартів якості життя цивілізованого світу. Головна фіскалка Волині підкреслила, що визначені до сплати декларантами 1,9 мільйона гривень стануть додатковим фінансовим ресурсом для держави і громад.

ДФС нагадує, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

– доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

– доходи від особи, яка не є податковим;

– спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

– доходи від продажу інвестиційних активів;

– іноземні доходи.

Залишити відповідь