Волинський бурштин охоронятимуть нацгвардійці

Місця можливого видобутку бурштину в Маневицькому та Любешівському районах області на весняно-літній період до забезпечення правопорядку залучать військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це йшлося у вівторок, 5 березня, під час робочої зустрічі керівництва волинської поліції із заступником начальника Західного територіального управління Нацгвардії України Валерієм Смоловим, – повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Додаткові сили військовослужбовців Національної гвардії залучають до забезпечення правопорядку з метою недопущення з початком потепління спроб незаконного видобутку бурштину в північних районах області. Учасники зустрічі проаналізували стан публічної безпеки на території Маневицького та Любешівського районів, відпрацювали механізми спільних дій правоохоронців.

Заступник начальника ГУНП в області Сергій Козак, проінспектував підрозділи поліції, які нині забезпечують правопорядок у місцях можливого незаконного видобутку бурштину, перевірив готовність правоохоронців до несення служби з початком весни, стан їх побутових умов у місцях дислокації.

У робочій зустрічах взяли також участь заступник начальника управління превентивної діяльності  волинської поліції Віталій Тортина, начальник патронатної служби апарату Волинської ОДА Борис Кондратюк, а  також  голови Маневицької і Любешівської районних державних адміністрацій.

1 коментар

  1. Смотрящий сказав:

    Це ті що йшли з червоними прапорами і били людей під Верховною радою? Вони будуть охороняти олігархічне корито щоб люди не розікрали

Залишити відповідь