Луцький виконком не зменшив тарифи на рекламу в місті

З 1 січня тарифи за оренду рекламних площ у Луцьку зросли на 77%, а з 1 березня – ще на 49%. Аби відмінити останнє, депутат Юлія Вусенко винесла проект рішення про підвищення тарифу на 0,01%. Однак члени виконавчого комітету відмовились навіть розглядати його.

Про це стало відомо у середу, 7 березня, під час засідання виконавчого комітету міськради, повідомляє Волинь24.

Через обурення Асоціації рекламістів Волині скандальним підняттям тарифу на 49%, депутат Юлія Вусенко запропонувала внести до переліку питань свій проект рішення про підвищення тарифу на 0,01%.
Однак секретар Луцькради Григорій Пустовіт сказав, що проект оформлено з порушеннями, а відтак відмовився вносити його до переліку питань виконавчого комітету.

«Вам, як юристу, мало б бути соромно подавати такий проект рішення. Його й проектом важко назвати. Поданий документ – на рівні дитячого садочка, такий проект можете собі на коліні написати. Ми не можемо його прийняти, тому оформіть його належно й ми приймемо», – пояснив Пустовіт.

Натомість Юлія Вусенко зазначила, що документи подала до міської ради ще у понеділок, 5 березня, а відтак їх оформленням мав зайнятися секретаріат Луцької міської ради.

«Отримавши документи, вони не повідомили мені про якісь порушення, я все зробила правильно. Не бійтеся почути рекламістів, поговоріть з ними, в тому ж немає нічого страшного», – каже Вусенко.

Обраницю громади підтримав член виконавчого комітету Михайло Щур, який сказав, що виконком ігнорує думку та бажання громадськості, ігнорують протест рекламістів проти нових тарифів на білборди.
Попри це, більшість членів виконавчого комітету не підтримала внесення проекту у порядок денний.

 

Залишити відповідь