У квітня українцям перерахують субсидії

Всім українським громадянам в наступному місяці перерахують субсидії.

Про це йдеться на сайті businessua.com

Під час розрахунку знижки буде прийматися до уваги дохід за минулі шість місяців, що призведе до скорочення розмірів субсидій для пенсіонерів, а також для громадян, які отримують мінімальні зарплати.

У процесі перерахунку субсидій буде врахований розмір доходу сім’ї з жовтня 2017 го по квітень поточного року. Виходячи з постанови Кабміну, розмір субсидії буде враховувати дохід за два квартали, що передували місяцю призначення знижки. Це означає, що значно скоротиться розмір субсидій для пенсіонерів, а також українців, які отримують мінімальні зарплати

Наприклад, сім’я з двох пенсіонерів до осучаснення пенсій в цілому отримувала дохід у 3 тисячі гривень і платила за комуналку з субсидією максимум 415 грн. В середньому пенсії українцям підняли на 400-500 грн. Таким чином, сукупний дохід цієї ж сім’ї в цьому році може скласти вже 4 тисячі гривень, тому за комунальні послуги в такому випадку доведеться платити вже 705 грн. До того ж, «уріжуть» знижки українцям з мінімальними зарплатами і всім, у кого виріс дохід, порівняно з початком 2017 року.

Залишити відповідь