Назвали волинських нардепів, які відповідально ставляться до своїх обіцянок (інфографіка)

Аналітики “Слова і Діла” склали рейтинг відповідальності депутатів-мажоритарників Волинської області під час їх перебування в складі Верховної Ради VIII скликання.

Найбільше обіцянок виконує трійка лідерів волинських нардепів – Ігор Гузь, Ігор Лапін та Степан Івахів.

Народний депутат Ігор Гузь,: із 83 своїх обіцянок він виконав 39, а 13 – провалив. Останню обіцянку Гузь дав тиждень тому, щоправда, вона не належить до компетенції народного депутата: знайти фінансування для облаштування у Володимирі-Волинському та Нововолинську урбаністичних просторів. Ігор Гузь очолює рейтинг відповідальності.

У грудні народний депутат не виконав обіцянку організувати в Києві страйк, якщо влада намагатиметься заморозити будівництво 10-ї Нововолинської шахти.

Друге і третє місце в рейтингу ділять Ігор Лапін і Степан Івахів: у обох виконано 33 % обіцянок. Лапін обіцяв, зокрема, підтримувати будь-які подання генерального прокурора на зняття недоторканності з народних депутатів.

“Ми, коли йшли до парламенту, ми всі говорили про зняття депутатської недоторканності”, – зазначив він.

Депутат також обіцяв проголосувати за зміни до законодавства, що дозволяють посадити екс-президента Віктора Януковича.

Івахів провалив свою передвиборчу обіцянку внести до Верховної Ради законопроект про зменшення кількості чиновників. У 2015 році він проголосував за проект закону “Про державну службу”, який передбачає скорочення чисельності державних службовців, однак своїх ініціатив так і не вніс.

Четверте місце в рейтингу посіла Ірина Констанкевич, яка виконала 20 % своїх обіцянок. А замикає рейтинг Сергій Мартиняк. У 2016 році народний депутат провалив обіцянку сприяти європейській інтеграції України – в Раді він не голосував за відповідні законопроекти.

Детальніше – на інфографіці.

Залишити відповідь