Установи Волині працюватимуть у скороченому режимі протягом наступного тижня

На Волині, як і в Україні загалом, запровадили заходи у зв’язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці.

Про це йшлося сьогодні, 2 березня, під час обласного антикризового енергетичного штабу, повідомляє Волинська правда.

Нагадаємо, нещодавно Україна виграла у Стокгольмі суд, відповідно до якого Газпром має сплатити «Нафтогазу» понад  2,5 мільярда доларів, з урахуванням остаточного розрахунку за газ, поставлений в 2014 та 2015 роках.

Однак, у відповідь Росія понизила тиск на вході у газотранспортну систему України та зменшила поставки газу. Тому учора, 1 березня 2018 року, РНБО прийняло рішення про введення надзвичайного стану в галузі енергетики країни. Тож, аби унеможливити створення загрози для енергетичної безпеки держави, заходів вживатимуть і на Волині.

З-поміж іншого, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик своїм протокольним рішенням рекомендував органам місцевого самоврядування, державним організаціям та установам ввести обмежений режим роботи, який триватиме з 9.00 до 16.00 години.

Окрім цього, завтра, 3 березня 2018 року, відмінили робочий день. До слова, Володимир Гунчик також рекомендував переглянути робочий режим і бізнес-структурам. Якщо це можливо, голова АДА рекомендує їм також скоротити робочий графік задля економії енергоносіїв.

Залишити відповідь