Ігор Лапін з трибуни ВР звернувся до ГПУ щодо “бєзпрєдєлу” в Луцькраді (відео)

Народний депутат Ігор Лапін з трибуни Верховної Ради звернувся до Генеральної прокуратури України щодо бардаку в Луцькіій міській раді.

Ігор Лапін продемонстрував сюжет нічного дерибану землі, яке відбувалось під час сесії міськради.

“Бардак в Луцькій міській раді, дерибан землі, безпідставні відмови надання земельних ділянок АТОшникам і в той же час виділення гектарами земельних ділянок для своїх людей. Незаконне захоплення влади і відсторонення секретаря, суди і кримінальні справи проти “посіпак” олігархату в.о. міського голови Поліщука та Пустовіта”, – сказав з трибуни нардеп.

Окрім того додав, що з незрозумілих підстав, прокуратура Волинської області, в рамках справ за не виконання рішень суддів в частині незаконного позбавлення повноважень колишнього секретаря та захоплення влади, неоголошує підозру окупантам місцевої влади. Не продовжує строки санкцій щодо справ тітушок за злочини організованих груп, стеженнями депутатів всіх рівнів, підпалів авто активістів та депутатів.

“Під час виступу з трибуни ВР, продемонстрував фрагмент відео нічного дерибану землі в Луцькій міській раді, та звернувся з запитом до Генеральної прокуратури аби вони звернули увагу до чого призводить бездіяльність процесуальних керівників прокуратури у Волинській області”, – написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Ігор Лапін, де опублікував відео виступу.

 

Під час виступу з трибуни ВР, продемонстрував фрагмент відео нічного дерибану землі в Луцькій міській раді, та звернувся з запитом до Генеральної прокуратури аби вони звернули увагу до чого призводить бездіяльність процесуальних керівників у Волинській області, в тому числі і прокуратури.

Posted by Игорь Александрович Лапин on Freitag, 2. März 2018

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.