“Дерибан” землі по-луцьки: як це було (фото,відео)

«Земельне питання» УКРОПівська більшість в Луцькраді, «пропихнула» вночі.

Пленарне засідання Луцької міської ради, яке розпочалось у середу, 28 лютого, завершилось в ніч на 1 березня, з бійками та криками «Ганьба».

На початку сесії, депутат Павло Данильчук озвучив пропозицію виключити із порядку денного питання стосовно виділення земельних ділянок для забудови ТОВ «Житловий квартал» на вулиці Рівненській, 119 та Вороніхіна, 37.

«Земельна» комісія Луцькради затвердила погодження на будівництво на місці теплиць багатоквартирного житлового будинку для ТОВ «Житловий квартал» по вулиці Рівненській, 119. Комісія це питання розглядала з порушеннями і в напівзакритому форматі, тому їх рішення не можна вважати законним.

Оскільки, питання надання в оренду земельної ділянки при розгляді на аукціоні принесло б місто понад 12 мільйонів гривень, пропозицію підтримали фракції «Свобода», «Народний контроль» та «Самопоміч».

«Ми можемо закликати представника “Житлового кварталу” і поговорити, що реально на сьогодні ця земельна ділянка не повинна належити їм на правах оренди, бо вони так хочуть. Місто за цю ділянку може вилучити кошти на аукціоні. Земля не може ділитись між депутатами. Не можна створити більшість і просто дерибанити все, що є в місті», – сказала депутат Юлія Вусенко.

Після того, як УКРОПівська більшість не підтримали дану пропозицію, депутати та активісти почали блокувати трибуну в Луцькраді. Данильчук приніс до зали колонку, звідки лунала гучна музика, яка заважала приймати міськраді будь-які рішення, до того, як не знімуть з розгляду скандальне питання.

В сесійну залу прибули і активісти ГФ “Самооборона Волині” “Азову” та “Національної дружини”, скільки їх обурило виділення землі без аукціону для комерційної діяльності, в той час, як АТОвцям та їхнім сім’ям дають відписки про неможливість виділення земельних ділянок у зв’язку з відсутністю вільної землі.

Секретар міськради Григорій Пустовіт закликав до сесійної зали муніципальну варту, які своєю присутністю лише провокували на конфлікт. Окрім того, муніципали намагалися відібрати колонку в депутатів, тим самим пошкодивши її.

Протягом дня депутати від всіх фракцій безкінечно брали перерви. Фракції «УКРОП», «Батьківщина» та «Радикальна партія Олега Ляшка» брали перерви на 30 секунд, а то й на 5 секунд, обгрунтовуючи що цього часу їх вистачить для наради з колегами по фракції.

Ближче до розгляду конфліктного «земельного» питання, в сесійну залу прийшли невідомі молодики, які не пояснювали чому прибули до міськради, а також муніципали та поліція.

Вже після опівночі, 1 березня, під крики, музику та заклики не «дерибанити» луцьку землю, депутати проголосували за виділення земельної ділянки.

Рішенням УКРОПівських депутаів  «Житловому кварталу» на умовах оренди на 10 років передали земельну ділянку на вулиці Рівненській, 119 площею 1,9143 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) поруч зі скандальною ділянкою з теплицями, які за безцінь купила фірма, пов’язана з депутатами Сергієм Булою і Костянтином Петрочуком.

 

1 коментар

  1. חֲנֻכִּיָּה сказав:

    Сталося диво, як в часи повстання і перемоги Маккавеїв над греками, усе стало наше

Залишити відповідь