Ігор Лапін: Треба гуртуватися навколо президентського законопроекту про антикорупційний суд

Питання антикорупційного суду давно перезріло, його вимагає суспільство. Та нажаль це питання перейшло з юридичної площини в політичну.

Про плани Верховної Ради на наступний пленарний тиждень в ефірі “Прямого” розповів народний депутат України від фракції “Народний фронт” Ігор Лапін – пише сайт prm.ua

“Я сподіваюсь, що питання антикорупційного суду буде внесено до порядку денного, тим більше, що депутати повинні керуватися вимогами суспільства”, – сказав Лапін.

На його думку питання антикорупційного суду назріло.

“ПІдтвердженням того, що це необхідно є безпрецедентні посадки топ-корупціонерів. Це питання назріло та перезріло. Нажаль воно стало з юридичної площини перетворюватись в політичну”, – додав він.

Він наголосив, що народним обранцям треба згуртуватись навколо президентського законопроекту.

“Ми знаємо, як тільки президент вніс свій законопроект, одразу внесли ще чотири і зараз почнуть дискутувати чий кращий, почнуть мірятись своїми можливостями і це може стати підставою неголосування за нього”, – додав він.

Також він наголосив, що час припинити популізм та доопрацьовувати один законопроект.

“Якщо ми не будемо займатись популізмом, питання буде вирішене. Ми не повинні зараз бавитись відкликаннями, останнє відкликання зайняло чотири місяці. Треба гуртуватись навколо президентського та допрацьовувати між читаннями”, – сказав Лапін.

Залишити відповідь