Ходьба – ефективний спосіб схуднення

Ходьба – це один з найдоступніших і ефективних видів фітнесу. Вона допомагає спалити калорії і привести себе в форму, покращує самопочуття і укріплює здоров’я.

Про це йдеться на сайті nashamama.com

Ходіть швидко!
Тоді витрата калорій збільшиться приблизно на 20 – 30%. Швидка ходьба – це відмінна альтернатива кардіо тренуванням, вона зміцнює серце і позитивно впливає на дихальну систему. Ходьба повинна бути настільки інтенсивною, щоб було важко говорити – тоді вона буде сприяти схудненню. У цьому випадку м’язи навантажуються, але організм не переживає такий стрес, як при бігу.

Гуляйте довго!
Поступово збільшуйте тривалість тренування. Починайте гуляти по 30 хвилин 3 рази в тиждень. І поступово доводити тривалість ходьби до години. Обов’язково вибирайте правильні кросівки з фіксацією голеностопа і повітряними підкладками.

Ідіть на підйом!
Щоб витрата калорій збільшилася на 50%, потрібно обов’язково йти на підйом. Додайте в свою програму маршрут на підйом або ходьбу по сходах. М’язи будуть активніше прокачуватися, калорії почнуть спалюватися з подвоєною силою. Коли організм звикне до навантажень, більшу частину програми повинні складати височини.

Щоб під час підйому не було критичного навантаження на хребет, не забувайте про поставу. Трохи нахиліть корпус вперед і робіть маленькі кроки.

Спортивна ходьба
Спортивна ходьба – це відмінний спосіб тримати себе в тонусі, позбутися від зайвих кілограм.

Залишити відповідь