Українцям, які перенесли компанії до Польщі, видаватимуть дозволи на тимчасове перебування

У Польщі 12 лютого набули чинності зміни до закону про іноземців, який дозволяє громадянам країн з-поза меж ЄС отримувати дозвіл на тимчасове перебування після перенесення компанії до Польщі.

Про це повідомляє “Польське радіо“.

Згідно з поправками, громадяни з держав поза меж Європейського Союзу можуть переносити свої компанії до Польщі і на цій основі отримувати дозволи на тимчасове перебування в країні.

Закон вводить директиву Європейського парламенту і Ради Євросоюзу від 15 травня 2014 року. Термін введення директиви закінчився 29 листопада 2016 року. За інформацією Управління з питань іноземців, зміни можуть стосуватися 200 тисяч осіб.

Максимальний термін дозволу при перенесенні компанії до Польщі становить 3 роки у випадку менеджерів і фахівців та 1 рік у випадку стажерів. Щоб скористатися можливістю перенесення компанії, потрібно працювати у фірмі протягом року у випадку менеджерів та фахівців і протягом півроку у випадку стажерів.

Скерувати воєводі клопотання про дозвіл на тимчасове перебування у Польщі може тільки керівництво компанії, яку переносять. На основі дозволу іноземець зможе працювати у цій фірмі на території всього Євросоюзу.

Крім того, згідно з поправками до закону про іноземців, особи, які подали клопотання про отримання дозволу на постійне перебування, повинні знати польську мову щонайменше на рівні B1. Оновлений закон передбачає ще ряд змін.

1 коментар

  1. адвокат сказав:

    нащо вам Польща це дира європейська де вас за людей не рахують а за бидло зі Східних Кресів. Європа знаходиться за Польщею

Залишити відповідь