“Луцьктепло” отримали 65 мільйонів гривень боргу від держави

ДКП «Луцьктепло» отримало значну частину коштів, які держава боргує підприємству за пільги та субсидії.

Про це йшлося сьогодні, 19 лютого, під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації – повідомляє Волинська правда

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик розповів, що мав робочу поїздку до столиці. З-поміж інших інстанцій, був у Міністерстві фінансів, де обговорили питання індикативних показників митниці, а також розрахунків за субсидії.

За словами Володимира Гунчика, минулого тижня область отримала 92,3 мільйона гривень на погашення боргу держави за надані пільги та субсидії. На переконання голови ОДА, 65 мільйонів із цих коштів направили на погашення боргу «Луцьктепла» перед енергопостачальними організаціями.

«Це дає можливість «Луцьктеплу» більш активно працювати над тією заборгованістю, яку мають споживачі тепла перед цим підприємством», – додав Гунчик.

Він також зауважив, що заборгованість споживачів перед «Луцьктеплом» якраз і складає понад 60 мільйонів гривень. припинення газопостачання та електропостачання на об’єкти підприємства у зв’язку зі значною заборгованістю.

Залишити відповідь