Нардеп Лапін виграв суд проти Палиці

Вчора волинські ЗМІ написали про те, що Солом’янський районний суд міста Києва прийняв рішення зобов’язати НАБУ внести дані в ЄРДР та розпочати перевірку фактів щодо можливого вчинення кримінальних злочинів Головою Волинської обласної ради Палицею І.П. та його заступниками.

Однак журналістам не вдалося дізнатися адресата звернення. Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Ігор Лапін опублікував копію рішення та дописав – «Адепти Бєні на стрьомі? Після спалених авто моєї родини, після побиття самооборонівців, після бруду вилитого на активістів, син запитав – чи є в мене охорона. А воно мені тра, зважаючи на рішення суду по Палиці?».

В коментарі телефоном народний депутат Ігор Лапін підтвердив, що направляв звернення на адресу правоохоронних та антикорупційних органів щодо проведення перевірки інформації про можливе вчинення кримінальних злочинів Головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею та його заступниками через відсутність тривалий час очільника області на робочому місці в зв’язку з перебуванням закордоном та не виконання ним його прямих посадових обов’язків.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Солом’янського районного суду міста Києва, НАБУ зобов’язане внести дані в ЄРДР та розпочати перевірку фактів щодо можливого вчинення кримінальних злочинів Головою Волинської обласної ради Палицею І.П., його заступниками, викладених у зверненні народного депутата.

 

Залишити відповідь