На виробництво фільмів в Україні цього року виділено 505 млн гривень

480 млн грн підуть на виробництво повнометражних фільмів

На 2018 рік з державного бюджету України на виробництво українських фільмів виділено 505 млн 720 тисяч гривень. Про це на брифінгу повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко – пише Главком

«На сьогоднішній день державним бюджетом України передбачено фінансування за програмою державної підтримки у кількості 505 млн 720 тисяч гривень, з них 480 млн — на виробництво повнометражних фільмів», — повідомив Іллєнко.

Також він зазначив, що є ще одна бюджетна програма на виробництво патріотичних фільмів, на яку виділено 500 млн гривень. Розпорядником цих коштів є Міністерство культури України.

Нагадаємо, почесну статуетку «Золота Дзиґа» за внесок у розвиток українського кіно 20 квітня під час урочистої церемонії вручення нагород отримає режисер, сценарист, педагог Вячеслав Криштофович. Лауреата у цій номінації визначають члени Національної спілки кінематографістів України.

Окрім премії за внесок у розвиток кіно, «Золота Дзиґа» вручатиметься ще в 17 номінаціях. Заявки на участь приймалися до 15-го січня. До довгого списку увійшло 59 кіноробіт. Наразі члени Української кіноакадемії голосують за фільми, які складуть короткий список претендентів на «Золоту Дзиґу».

Залишити відповідь