Лоукостер Ryanair почне літати з України восени

Ірландський лоукостер Ryanair почне літати в Україну з осені 2018 року.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Один із найбільших європейських лоукостерів – авіакомпанія Ryanair -почне польоти з українських аеропортів «Бориспіль» і «Львів» восени 2018 року.

«Вони полетять восени 2018 року з аеропортів «Бориспіль» і «Львів». Те, що вони полетять, у мене немає сумнівів», – сказав міністр. Він також зазначив, що офіційна презентація про відкриття маршрутів Ryanair буде цього або наступного місяця.

Як повідомлялось раніше, 15 березня 2017 року найбільший лоукостер Європи – авіакомпанія Ryanair – заявила про відкриття з 30 жовтня 2017 року 11 рейсів із Києва та Львова. 10 липня генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що в разі підписання контракту з лоукост-авіакомпанією Ryanair аеропорт щорічно недоотримуватиме 2 млрд грн.

Він назвав договір із Ryanair фінансово невигідним для підприємства й відмовився підписувати його, поки не буде враховано вимоги аеропорту. 10 липня ірландська авіакомпанія Ryanair заявила про відхід із України через недотримання посадовими особами аеропорту «Бориспіль» раніше досягнутої угоди з Міністерством інфраструктури України.

Залишити відповідь