Лучани відмовляються платити за «неякісну» роботу ЖЕКів (відео)

Лучани не хочуть платити більше за комунальні послуги, бо, кажуть, що їх надають неякісно, зокрема нарікають на ЖКГ.

Про це повідомляє Перший.

Діряві дахи, мокрі підвали, вибиті шибки, гори сміття, антисанітарія – це ще неповна картина, з якою асоціюється робота житлово-комунальних контор. І хоча кожного року очільники підприємств-пережитків радянської системи обіцяють тотальні зміни у ставленні до власних зобов’язань, віз і нині там.

То ж містяни не на жарт заведені. Лучани обурені: за псевдо-обслуговування будинків одна квартира платить щонайменше півтори сотні гривень, куди йдуть гроші – невідомо.

А тут від лютого чергове здорожчання. У зв’язку зі збільшенням «мінімалки» луцькі ЖЕКи вирішили підвищити вартість своїх послуг. Щонайменше на 60-70 гривень.

Та чи готові містяни доплачувати і чи справді заслуговує труд комунальників підвищених тарифів, – з’ясовував «Народний контроль».

1 коментар

  1. Марія Пилипчук сказав:

    Мешканці будинку №3 на вул. Привокзальній запрошують кореспондента “Агентства рослідувань” для висвітлення фактів приписок при виконанні “ремонтних” робіт після пожежі, яка тут трапилася 14 грудня 2017 року. Сумніви викликали і інші “послуги” ЖЕКу №3 згідно наданого ним реєстру актів виконаних робіт за минулий рік. Ми зібрали збори мешканців 11 лютого і будемо звертатися із запитами до керівництва ЖЕКу і керівника департаменту ЖКГ з приводу невідповідності тарифів реальному виконанню робіт по обслуговуванню нашого будинку. Просимо вашої допомоги у висвітленні цієї ситуації.

Залишити відповідь