Українці посідають друге місце у впливі на польську економіку

Українці посідають друге місце у впливі на польську економіку.

Рейтинг економічного впливу на Польшу опоблікувало Gazeta Prawna повідомляє gazeta.ua

Видання оприлюднило щорічний рейтинговий список “50 найбільш впливових людей польської економіки”, за даними газети у 2017 році другою “людиною” у списку стали українці. Перше місце займає прем’єр-міністер країни Матеуш Моравецький, а от президент країна Анджей Дудупоступається, і стоїть на 3 позиції.

Пояснюючи рейтинг,газета зазначає, що Польща для розвитку економіки потребує іноземних працівників, саме громадян України найбільше серед них.

“Тому у нашому рейтингу ми символічно розміщуємо українців, яких зустрічаємо на кожному кроці: в магазинах, на будівельних майданчиках, на заводах, в перукарнях, скрізь, де існує попит на роботу”, – тлумачить видання.

Проте газета пише, що навіть численні мігранти з України у довгостроковій перспективі не вирішать польські проблеми, оскільки українські демографічні проблеми ще гірші, ніж польські.

Кількість українських працівників у Польщі стрімко зросла з 2014 року, з початку російської агресії в Україні.

Президент Польщі підписав закон, за яким має розпочатися будівництво стіни на кордоні з Україною і Білоруссю. Стіну будуть будувати з ціллю захисту країни від африканської чуми свиней.

1 коментар

  1. волинянин сказав:

    20 вересня 1938 р. польський посол в Берліні Ю. Липський повідомив А. Гітлеру про концентрацію значних польських військ біля ЧСР і про бажання польського уряду повністю ліквідувати Чехословаччину як незалежну державу, оскільки Варшава розглядає Чехословаччину як штучне утворення… не пов’язане з реальними потребами й здоровим правом народів Центральної Європи».

Залишити відповідь