Волиняни та кияни найбільше купували авто в минулому році (інфографіка)

У січні нинішнього року українці купили понад 6,5 тис. нових автомобілів. Порівняно з минулим роком, продажі зросли на 2 тис. авто.

На нові автомобілі українці витратили $190 млн. Торік у січні – $126 млн, повідомили Gazeta.ua в RST.ua.

“Найпопулярніша марка в Україні – Toyota. Українці придбали майже тисячу автомобілів цього бренду. Якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, то це понад 33 мільйони доларів”, – кажуть в аналітичному відділі RST.ua

Найбільше нові авто купували у столиці. Кияни витратили на машини $75 млн. Середня вартість одного автомобіля – $ 33тис.

Значно менше на нові легковики витрачали у Харкові, Дніпрі та Одесі – $12 млн. Найменше автомобілів купили у Чернівцях. Буковинці купили нових авто на суму $2 млн. У решті областей країни сума покупок становила близько $10 млн.

Серед моделей українці надали перевагу німецькому Volkswagen Golf. Придбали 317 нових авто. 5-дверний хетчбек класу “C” коштує від $18 тис.

У трійці лідерів опинилися автомобілі японського бренду Toyota. Модель Toyota RAV4 придбали 283 українці. Позашляховик вартує від $22,7 тис. Третя позиція за Toyota Camry. Купили 240 авто. Вартість однієї стартує від $29,7 тис.

У перший місяць 2018-го року українці купували і преміальні автомобілі. Найбільше витратили на Mercedes – $9 млн.

Крім того, зареєстрували один автомобіль Bentley Bentayga. Його вартість майже $350 тис.

2 коментарі

  1. Ігор сказав:

    Цікаво яка ситуація на даний момент

  2. Дмитрий сказав:

    Думаю продажи новых авто упали

Залишити відповідь