У луцькому “політесі” знайшли апаратуру для «вирощування» біткоїнів

У Луцькому національному технічному університеті вилучили комп’ютерну техніку, яка ймовірно використовувалась для добування криптовалюти.

Обшуки у виші провели у четвер, 8 лютого, – повідомили в прес-службі прокуратури області – пише Волинь24

Нагадаємо, про обшуки у виші заявив ректор Петро Савчук під час сесії Волинської обласної ради.

Згодом він пояснював, що технічна база у виші не надто потужна, однак є “талановиті працівники”, які могли б займатись добуванням криптовалюти.

Працівники луцького відділу поліції та Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України провели обшук у приміщенні ЛНТУ.

Обшук відбувся в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 статті 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж).

Під час обшуку виявили і вилучили комп’ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке ймовірно використовувалося для майнингу криптовалюти.

Триває досудове розслідування. Перевіряється причетність одного з працівників вузу до несанкціонованого втручання в роботу його електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж.

За місцем проживання працівника також проведено обшук, у ході якого вилучено комп’ютерну техніку.

Залишити відповідь