Науковці рекомендують відмовитися від пиття соків натщесерце

Науковці з Принстонського університету (США) рекомендують відмовитися від пиття соків натщесерце. Натомість, вони наголошують, що ці напої краще їсти після вживання їжі.

Про це інформує Радіо Максимум

Відомо, що понад 90% фруктози переробляється в тонкому кишківнику. Там містяться всі необхідні для цього ферменти. А фруктовий сік містить велику кількість фруктози. Під час досліджень на лабораторних мишах вчені прийшли до висновку, що фруктоза “на голодний шлунок” шкідлива для організму

На думку дослідників, уранці, поки людина ще не перекусила, її тонкий кишківник не в змозі перетравлювати фруктозу, яка в підсумку відразу надходить в товсту кишку. А в ній, у свою чергу, живуть корисні для нашого організму бактерії, які не вміють переробляти вуглеводи. Тобто, висока ймовірність того, що для бактерій контакт з фруктозою не корисний, а отже, сік натщесерце шкідливий для організму.

Дослідники рекомендують любителям соку обмежитися його споживанням після їжі, адже він перевантажує травну систему та знищує корисну мікрофлору кишківника.

Залишити відповідь