Ігор Палиця на кілька місяців запізнився з піаром на пенсіях для військових

6 лютого 2018 року на сайті партії УКРОП з’явилася інформація про те, що Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця підтримує вимоги військових пенсіонерів щодо перерахунку пенсій. Повідомляється, що політик зустрівся з людьми та запевнив, що він та депутати обласної ради підтримують вимоги людей та на найближчій сесії Волиньради ухвалять відповідне звернення до Кабміну та Верховної Ради про перерахунок пенсій військовим.

Але журналісти про підвищення пенсій військовим писали ще раніше. Однак, чи то прес-служба Ігоря Палиці не слідкує за новинами, чи просто черговий дешевий піар на вже фактично вирішеному Урядом та парламентарями питанні.

Переісторія цієї теми тягнеться ще з весни 2017 року, коли була анонсована пенсійна реформа. І вже тоді Прем’єр-міністр та парламентарі, особливо військові, наполягали на спеціальному законі, яким буде здійснено перерахунок та підвищення пенсій військовим.

Ситуацію з-під контролю не випускав луцький нардеп і військовий Ігор Лапін. Він неодноразово звертався до Уряду з відповідним питанням. Також переговори щодо розробки відновідного законодавства вів з Міністром соціальної політики та головою профільного комітету. На сторінці депутата в мережі фейсбук та офіційному сайті така інформація про необхідність підвищити пенсії військовим публікувалась неодноразово. Починаючи з січня депутат почав нагадувати про болюче для військових питання.

Одразу після новорічних канікул Ігор Лапін виступив з трибуни парламенту зі зверненням до Уряду щодо необхідності перерахувати та підвищити пенсії військовим, Про це також писали волинські ЗМІ.

В підсумку, 17 січня 2018 року у Верховній Раді України зареєстрували Проект Постанови про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб. Більше того, вже 18 січня профільний комітет рекомендував включити дану постанову в порядок денний сесії. Це означає, що парламентарі невідкладно готові її розглянути, і підвищити пенсії військовим та зробити їх перерахунок.

Сумнівів в тому, що парламентарі та урядовці доведуть розпочату справу і забезпечать перерахунок та підвищення пенсій військовим немає. Залишається незрозумілим, навіщо Голові Волинської обласної ради Ігорю Палиці розглядати це питання на сесії облради та із запізненням в кілька місяців звертатись щодо його вирішення до Верховної Ради та в Кабмін. Адже питання на центральному рівні вже вирішене.

Залишити відповідь