Ігор Лапін розповів, чому треба боротися з фейками та вчитися на всіх фронтах (фото)

Про це народний депутат розповів під час зустрічі з учасниками стажування у Верховній Раді Україні, йдеться на сайті Ліги Інтернів

На початку виступу загартований боями на Сході політик порадив інтернам завжди бути готовими вчитися та черпати нові знання як від друзів, так і від ворогів.

«Треба вчитися і в болота – у людей, які навіть не мають власної думки. І в друзів, і у ворогів. Пам’ятайте, треба вчитись у всіх. Ніколи не знаєш, де можна отримати нові знання».

Протягом виступу політик торкнувся усіх граней нинішнього суспільно-політичного життя України. На думку Ігоря Олександровича, українська молодь має рухатися уперед, будувати державу, відходити від «совкових» канонів та створювати власну Батьківщину.

Окрему увагу народний депутат приділив боротьбі із фейковою інформацією у соціальних мережах та ЗМІ. На думку пана Лапіна, саме від рівня професійної свідомості журналістів та громадськості залежить і якість українського політичного життя.

Наприкінці зустрічі інтерни мали змогу поставити питання народному депутату. У більшості з них молоді політики та держслужбовці торкнулися можливих загроз української державності як від внутрішнього ворога – корупції та радикалізму, так і зовнішнього – агресії з боку сусідів.

Залишити відповідь