У селищі Колки планують закрити автостанцію (відео)

Колківську автостанцію можуть закрити.

Про це повідомили в обласному підприємстві автобусних станцій, до якого належить і Колківська – повідомляє Волинське телебачення

Підприємство, яке опікується автостанціями на Волині, є приватним акціонерним товариством. У його підпорядкуванні 20 автобусних станцій по всій області, у яких працюють 235 людей.

За словами керівників правління, не збитковими є лише автостанції у Луцьку, Ковелі, Ратно, Камінь-Каширську та частково у Володимирі. Решта – нерентабельні і утримувати їх складно.  Одна з причин збитковості автостанцій у малих містах та селищах  полягає у тому, що  пасажири не купують квитків, – кажуть керівники підприємства.

4 коментарів

 1. Михайло ! сказав:

  ПО ПЕРШЕ ! НА ЩО ДИВИТЬСЯ ОБЛАСНА РАДА ! ВОНИ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД ЩО ВСЕ ТАМ ПРАВИЛЬНО ! Друге ! Начальник підприємства автобусних станцій ІВАН ПОТАПЧУК та його заступниця НАТАЛЬЯ ГІТУН ! НІЯКИХ мір не приймають ! ! І.Потапчук -голова правляння ,каже що причина в тому що пасажири НЕ КУПЛЯЮТЬ КВИТКИ ! Чому дозволяють водіям пускати в автобуси без квитків . Водії самі беруть оплату ,та зрозуміло квитків не видають.Значить волії діляться грошима з головою правління ! При цьому податки не платять державі ! Всі закривають на це очі! Чим займається податкова мафія ? ? разом з іншими органами влади ?! Значить багато хто в цьому зацікавлений ! Все на САМОТЕЧІ ! БІЛЬШІСТЬ КЕРІВНИКІВ на рівні області ,обл.адміністрація та обл.рада -ЗАКРИВАЮТЬ НА ЦЕ ОЧІ ! АБО ПРИКИДАЮТЬСЯ !СЛІПИМИ -ГЛУХИМИ-НІМИМИ ! ЦЕ ГАНЬБА ВОЛИНІ ! КОЛИСЬ МІЦНОГО АВТОРИТЕТНОГО КНЯЗІВСТВА !

  • !!! сказав:

   Водій, який бере гроші, ділиться ними зі своїм перевізником, тим самим крадучи незаконно у приватного підприємства!!Тому, не знаючи, краще мовчи, чудо.

 2. Михайло ! сказав:

  РИБА ЗАГНИВАЄ З ГОЛОВИ ! голови обласної адмінісрації ! Та обл.ради ! Разом з головою обласного підприємства автобусних станцій ,який прикидається дурнем ! ХТО ДОВІРИВ йому цю посаду ! Старі друзі з обласної адміністрації та обл.ради ? ? ! НА ЩО ДИВЛЯТЬСЯ З КИЄВА НАШІ АВТОРИТЕТИ ВЛАДИ ? ? ! ЦЕ ЧИСТА КОРУПЦІЯ ! ТА КРУГОВА ПОРУКА ! Таке автобусне підприємство – ШВИДКО ЗАЇДЕ В ЄВРОПУ ,АЛЕ МАБУТЬ,ЧЕРЕЗ “маскву” по старим схемам та правилам !. А ВИННІ ЗАВЖДИ “СТРІЛОЧНИКИ” -ЦЕ ВИХОДИТЬ ПРОСТІ АВТОСТАНЦІЇ З ЇХ працівниками які не мають права голоса ,та в страсі загубити роботу !

 3. Михайло ! сказав:

  РИБА ЗАГНИВАЄ З ГОЛОВИ ! голови обласної адмінісрації ! Та обл.ради ! Разом з головою обласного підприємства автобусних станцій ,який прикидається дурнем ! ХТО ДОВІРИВ йому цю посаду ! Старі друзі з обласної адміністрації та обл.ради ? ? ! НА ЩО ДИВЛЯТЬСЯ З КИЄВА НАШІ АВТОРИТЕТИ ВЛАДИ ? ? ! ЦЕ ЧИСТА КОРУПЦІЯ ! ТА КРУГОВА ПОРУКА ! Таке автобусне підприємство – ШВИДКО ЗАЇДЕ В ЄВРОПУ ,АЛЕ МАБУТЬ,ЧЕРЕЗ “маскву” по старим схемам та правилам !. А ВИННІ ЗАВЖДИ “СТРІЛОЧНИКИ” -ЦЕ ВИХОДИТЬ ПРОСТІ АВТОСТАНЦІЇ З ЇХ працівниками які не мають права голоса ,та в страсі загубити роботу ! ЦЕ МІЙ ДРУГИЙ КОМЕНТАР ! ! ТА ІНША ІНФОРМАЦІЯ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.