У Луцькраді визначили, які вулиці відремонтують першочергово

У Луцьку затвердили перелік вулиць, які першочергово відремонтують у 2018 році.

Про це йшлося 31 січня під час засідання сесії міської ради – пише ВолиньPost

Депутат Алла Надточій (фракція Об’єднання “Самопоміч”) поцікавилась, чи можна отримати список вулиць і дворів, які перебувають у найгіршому стані, адже депутатам обіцяли його надати, але не зробили цього.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась повідомив, що при створенні переліку вулиць і дворів, які треба ремонтувати, обирали ті, що перебувають в найгіршому стані – загалом 154 об’єкти.

На поточний ремонт доріг планують витратити 24 мільйони, крім того передбачають «ямковий» ремонт.

Алла Надточій також попросила надати дані про те, скільки вулиць незроблено з попереднього року.

«Секретар погано працює, не хоче надавати інформацію депутатам», – сказала вона, проте відповіді на це питання не отримала.

За словами Крася, на ремонт доріг передбачили 20 мільйонів гривень, а в 2018 році першочергово планують відремонтувати вулицю Богдана Хмельницького, Винниченка, проспект Волі, і Відродження (тротуари) біля поліклініки №2.

Також планують ремонтувати Дубнівську і Ківерцівську, якщо буде співфінансування з ОДА. Вулиця Гущанська також у переліку.

Алла Надточій зауважила, що міські владці ігнорують ремонт вулиці Заньковецької, оскільки, на її думку, депутатам цікавіше робити ремонти у дворах, бо там більше людей. Натомість вони не ремонтують дороги, якими користується менша кількість людей.

«Ці люди також сплачують податки і мають право користуватись нормальними дорогами, – сказала Надточій. – Я запрошувала Поліщука пройтися там, але бачу, що йому нецікаво».

За словами депутатки, люди роками просять про ремонт і не можуть його дочекатись.

Опісля цього відбулося голосування, за результатами якого й затвердили перелік вулиць.

 

Залишити відповідь