Повідомили, скільки охочих керувати Суспільним телебаченням на Волині (інфографіка)

На участь у додатковому конкурсі на керівні посади волинського «Суспільного» подали 3 заявки на посаду менеджера та 9 – продюсера.

Про це повідомляє UA:Суспільне.

Прийом документів на участь у додатковому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів у філіях ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, де раніше конкурс не відбувся, а також на продюсера Центрального каналу, завершився 25 січня.

Загалом отримано 113 заявок: 58 – на позиції продюсерів філій (з них 14 – на продюсера Центрального каналу), 55 – на менеджерів. До співбесід допущено 112 кандидатів (одному було відмовлено через відсутність вищої освіти).

Наступним етапом відбору є співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять голова та члени правління ПАТ “НСТУ”. Співбесіди розпочнуться 5 лютого.

У грудні 2017 року було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. У тих регіонах, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій було оголошено повторний конкурс. Конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії буде оголошено після адміністративного злиття Дніпровської та Криворізької філії.

Із обраними кандидатами підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років.

Нагадаємо, вперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти усі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Внаслідок розмежування функцій управління творчою та адміністративною частинами, продюсер регіонального мовника відповідатиме за контент, а менеджер виконуватиме лише адміністративні функції та не матиме повноважень втручатися у творчі питання.

Залишити відповідь