У Польщі прийняли закон про заборону «бандерівської ідеології»

У країні каратимуть усіх, хто заперечує «злочини» українських націоналістів.

Парламент Польщі ухвалив закон, згідно з яким до відповідальності притягуватимуться всі, хто заперечує, підтримує або пропагує злочинні, на думку поляків, дії ОУН та УПА. Про це повідомляє Mind з посиланням на Do rzeczy.

Законопроект був створений і просунутий у Сеймі правою радикальною партією «Кукіз’15», що відома своїм ставленням до діяльності українських націоналістів у Західній Україні.

«Закон, ухвалений сьогодні, стосується визначення злочинів українських націоналістів та українських організацій, що співпрацювали з Третім рейхом, а також запровадження можливості проведення відповідно до ст. 55 Закону про Інститут народної пам’яті кримінального провадження проти осіб, які заперечують вчинення цих злочинів», – йдеться у повідомленні.

Законопроект підтримали також представники правлячої партії «Право і справедливість».

2 коментарів

  1. волинянин сказав:

    Тоді пора і дати аналіз окупанту Волині Пільсуцькому. Та показати як його смерть оплакував Гітлер та панство

  2. Олександр сказав:

    Важко зрозуміти логіку польських націоналістів. Керуючись безглуздими образами на минуле, вони перекреслили майбутнє. Похоронили ідею Інтермаріуму. Українська ліберальна влада вороже ставиться до теперішньої польської влади – це відчувається в чисельних антипольських публікаціях в ліберальній пресі. Але польські націоналісти тут виступили на стороні української ліберальної влади, нанісши удар по українській націоналістичній опозиції, на стороні ЄСівських лібералів. Відчувається чиясь невидима рука, яка вміло скерувала польських націоналістів в потрібне русло. Та рука, яка Революцію гідності перетворила у Євромайдан, і привела до влади Порошенка. Націоналістам різних країн навпаки слід об’єднуватися, підтримувати один одного у боротьбі із спільним ворогом – лівим лібералізмом. І ворог польського націоналіста – не Бандера, а Сорос! Вина українських націоналістів лише в тому, що не змогли наладити контакти з польськими націоналістами.

Залишити відповідь