Європа думає, що відсидиться, поки Путін намагається доїсти Україну, – Лапін про співпрацю західних компаній з країною окупантом

Якщо світова спільнота буде продовжувати санкції, Росії буде невигідно легалізувати підприємства окупованого Криму.

Про це заявив народний депутат від фракції “Народний фронт” Ігор Лапін в програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем на “Прямому”.

“Росія намагається в своє національне законодавство ввести ті чи інші процеси, які стосуються Криму, адже його вони вважають російським. Тобто ми можемо в короткостроковій перспективі мати таку позицію, якщо вони на наших заводах виготовляють вино, то вони його не мають права продавати в Європі. Краденим не можна торгувати. Якщо світова спільнота буде продовжувати санкційну політику, Росії буде не вигідно ці підприємства легалізувати”, – сказав він.

Народний депутат зазначив, що стосовно Донбасу трішки інша позиція. “Там фактично все обладнання відрізане та вивезене. На сьогоднішній день, за різними оцінками експертів, наші збитки через окупацію Донбасу та Криму становлять близько 500 млрд. Колись буде проведений аудит і Росії доведеться платити за завдані збитки”, – наголосив політик.

Також Лапін прокоментував співпрацю окремих підприємств Європи з окупованим Кримом. “На превеликий жаль, Європа думає, що відсидиться, поки Путін намагається доїсти Україну. Це є дуже ганебна практика. Якщо Путін побачить, що Україна йому не по зубах, він може спробувати інші держави відкусити. Наприклад, зараз посилюються позиції Збройних сил Росії на території Білорусі”, – підкреслив депутат.

1 коментар

  1. Ковель сказав:

    Чоловіче поїдь у свій Ковель і подивись на російські ешолони що ідуть день і ніч на Захід

Залишити відповідь