Повідомили, які луцькі двори відремонтують за «міські» гроші

У Луцькраді депутати «архітектурної» комісії затвердили перелік прибудинкових територій, які підлягають ремонту.

Про це стало відомо26 січня під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – пише ВолиньPost.

«Ми розуміємо, що є двори, які не виконані в попередньому році, то ми їх «переносимо», – повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась. Мовляв, усі двори обстежені, а тих, які потребують ремонту – значно більше. Однак вибрані найбільші території.

Тож, якщо вдасться завершити ремонти швидше і будуть додаткові кошти, то список доповнять. Однак, за словами Крася, в середньому потужність виконання ремонтів – орієнтовно 30 прибудинкових територій на рік.

У переліку зірочкою «*» позначені території, які були внесені у список ремонту ще у 2017 році, однак їх не встигли відремонтувати. Тож їх почнуть рихтувати вже цього року.

Оскільки ж у списку понад 60 прибудинкових територій, то, найпевніше, відремонтувати «весь перелік» вдасться лише протягом кількох років. Нині є 15 мільйонів гривень, а на ремонт треба принаймні 27 млн.

Відтак, депутати обговорили список та підтримали його. Однак остаточне рішення – за сесією Луцькради.

Залишити відповідь