На картку лучанина можна буде «закинути» гроші на проїзд

Заступник директора департаменту економічної політики міськради Сергій Омельчук розповів, якою повинна бути картка лучанина та які переваги вона даватиме мешканцям міста. Про це пише Волинь 24.

За словами Сергія Омельчука, нині проект знаходиться на стадії розробки. Планують, що картка лучанина буде повноцінної банківською карткою, на яку можна буде переказувати гроші, отримувати зарплату, однак із соціальними додатками.

Планують, що в електронній картці буде транспортний модуль. Тобто нею можна буде розплатитися за проїзд у тролейбусах.

«Ми хочемо розпочати з комунального транспорту і, можливо, поширимо на весь транспорт», – зауважив Сергій Омельчук.

Окрім того, на картці буде міститися медичний модуль: «По суті, це буде прив’язка до історії хвороби. Наприклад, я прийшов у поліклініку, на реєстратурі даю картку, її посканували і побачили записи з історії хвороби. Також за її допомогою можна буде попередньо записатися до лікаря».

Також передбачають, що картка міститиме інформацію про наявні у лучан знижки у магазинах чи аптеках міста.

«У перспективі ми хочемо здружитися з магазинами, торговими мережами, аби всі картки на знижки містилися на одній», – розповів заступник директора департаменту економічної політики.

Цікаво, що у майбутньому хочуть, аби за допомогою картки лучанина діти реєструвалися при вході та виході зі шкіл.Запровадити проект планують до червня цього року.

Залишити відповідь