Експериментальна митна програма принесла для Волині більше 566 мільйонів гривень

Завдяки експериментальній митній програмі, для ремонту волинських доріг в 2017 році було залучено 566,8909 мільйона гривень

Так, 7 грудня 2017 року 248 народних депутатів проголосували за продовження  експерименту щодо фінансування ремонту і реконструкції доріг за рахунок перевиконання митних надходжень до 2019 року.

Програма була впроваджена ще у вересні 2015 року. Тоді народний обранець Ігор Лапін спільно зі своїми волинськими колегами домоглись аби в програму була включена і Волинь.

Експериментальна програма полягає у спрямуванні 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, м.Києва до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів.

Так, в 2017 році гроші з цієї програми були залучені на ремонт частин дороги Устилуг-Рівне-Рівне; Львів-Радехів-Луцьк; Ковель-Червоноград-Жовква; Піща – Шацьк  – Любомль  – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – Кременець; Шацьк – Залісся – Грабове – Старовойтове; Судче-кордон Республіки Білорусь; Лісок – Судче.

Залишити відповідь