У 2018 році на житло для афганців витратять 200 млн грн – Мінсоцполітики

У 2018 році на придбання житла для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, та інвалідів, які отримали травми внаслідок бойових дій на території інших держав, виділять 200 000 тис. гривень. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

“За бюджетною програмою КПКВК 2511200 „Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю І−ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов” обсяг асигнувань складає 200 000 тис. гривень”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що у 2018 році 200 мільйонів гривень буде виділено на придбання житла для учасників бойових дій на території інших країн, а саме для ветеранів війни в Афганістані.

Залишити відповідь