«Теремно Хліб» суд визнав монополістом у 2016 році

Антимонопольний комітет України виграв апеляцію, і “Теремно Хліб” таки визнали монополістом на ринку хлібобулочних виробів в межах районів Волинської області.

Відповідне рішення ухвалив Рівненський апеляційний господарський суд, – пише Конкурент.

Нагадаємо: теруправління АМКУ з’ясувало, що становище ПАТ “Теремно Хліб” домінувало у 2016 році на ринку оптової торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами в межах території міста Луцьк, Луцького, Рожищенського, Ківерцівського, Любешівського, Маневицького, Локачинського та Горохівського районів. Відповідно до дослідження, встановили перевищення ПАТ “Теремно Хліб” 35 % частки на досліджуваному ринку, яка склала 69,02%.

ПАТ “Теремно Хліб” оскаржило рішення в суді, мовляв дослідження було неповне. 31 жовтня Господарський суд Волинської області скасував відповідне розпорядження. Не погоджуючись із таким рішеннім суду, антимонопольники подали апеляційну скаргу. Управління АМКУ на Волині запевнило, що під час дослідження ринків відділення виконало весь перелік необхідних заходів і джерела інформації обрало правильно.

У результаті колегія суддів не погодилася із висновком суду першої інстанції про те, що вирішення питання про наявність або відсутність зайняття суб’єктом господарювання монопольного (домінуючого) становища на ринку вирішується винятково за наслідками розгляду відповідної справи органами Антимонопольного комітету України. Отож, апеляційну скаргу антимонопольників задовольнили і доручити Господарському суду Волинської області видати наказ на виконання постанови. А з ПАТ “Теремно Хліб” стягнули 1 760 гривень судового збору.

1 коментар

  1. Лучанин сказав:

    То чия це власність? Хто цей злодюга і герой наш?

Залишити відповідь