Журналістка розказала, як “завагітніти” за 400 грн.

Журналістка одного із луцьких телеканалів Катерина Павлова показала довідку про свою вагітність.

Відповідне фото дівчина розмістила на своїй сторінці у Facebook.

“Це довідка про мою вагітність. Без чоловіка, без аналізів та без обстеження у лікаря. Проте з печатками, підписами та рекомендаціями. Два дні та 400 гривень. Продавцю байдуже для чого. Анкету заповнюєш онлайн. Сервіс – на висоті. Можна, навіть, обрати бажаний термін вагітності.
Прикро. Навіть не знаю, що мене більше обурює – те, що люди заробляють на фальсифікації чи наш менталітет, який дозволяє використовувати підробки? Чи може те, що нашим правоохоронним органам абсолютно байдуже, якщо після повідомлення про злочин – кажуть, прийдіть завтра, я зайнятий. Чи може те, що відсоток розкритих справ по підробці документів настільки ж нікчемний, як і бажання розкривати такі справи. Все налагоджено? Бізнес процвітає? Закриватимете і далі на це очі? проте, це ще не кінець. Продовження історії – незабаром”, – написала дівчина.

Для того, щоб отримати довідку про вагітність Катерині знадобився інтернет, два дні та чотириста гривень.

На головній сторінці сайту перелік документів, які можна замовити онлайн. Серед них і довідка про вагітність. За додаткову плату можна навіть отримати підтверджуючі аналізи та УЗД. За два дні — довідку з усіма печатками уже можна забрати на пошті. Проте, виявляється, що лікарі, чиї прізвища вказані в документі, у лікарні не працюють. Про них там — ні сном, ні духом. Таким чином вигаданою є не лише вагітність, а й лікарі, які її, нібито, супроводжують. Юристи попереджають, що кримінальна

відповідальність за підроблений документ загрожує не лише продавцю, а й замовнику. То ж — використовувати довідку не варто. Проте, боротьба із фальшивими довідками — для поліції не в пріорітеті. Детальніше – дивіться у сюжеті 12 каналу.

 

1 коментар

  1. Микола сказав:

    Це вартість бухла закуска і фрути…. Усе буде на дому унеї.

Залишити відповідь